Труба езв 133*5,0 г/к
Групи
Ціни
Ціна: 793,00 грн. за 1 м
Ціна: 50 253,49 грн. за 1 т
Характеристики
| Довжина | 12 м |
| Зовнішній діаметр | 133.00 мм |
| Зовнішній діаметр D | 133 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Марка сталі | 3пс |
| Стандарт виготовлення | ГОСТ 10704-91, 10705-8 |
| Теор. вага | 15.78 кг/м |
| Теоретична вага | 15.78 кг/м |
| Товщина стінки | 5.00 мм |
| Товщина стінки S | 5 мм |