Труба профільна 80*40*1,2 х/к некондиція (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 104,80 грн. за 1 м
Ціна: 47 723,13 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 80 мм |
| B | 40 мм |
| S | 1,2 мм |
| Довжина | ндл м |
| Марка сталі | 08кп |
| Некондиція | Прогин, дефект шва |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 2.2 кг/м |