Труба профільна 40*20*1,5 некондиція (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 71,82 грн. за 1 м
Ціна: 54 740,85 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 40 мм |
| B | 20 мм |
| S | 1,5 мм |
| Довжина | 6 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 08кп |
| Некондиція | Непроварений шов |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 1.31 кг/м |