Труба профільна 40*25*1,5 некондиція (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 78,58 грн. за 1 м
Ціна: 54 951,05 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 40 мм |
| B | 25 мм |
| S | 1,5 мм |
| Довжина | ндл м |
| Марка сталі | 08кп |
| Стан | Некондиція (крива, іржава) |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 1.43 кг/м |