Труба профільна 50*25*1,2 х/к
Групи
Ціни
Ціна: 79,80 грн. за 1 м
Ціна: 59 198,82 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 50 мм |
| B | 25 мм |
| S | 1,2 мм |
| Довжина | 6 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 08кп |
| Стандарт виготовлення | ГОСТ 8645-68 |
| Теоретична вага | 1.35 кг/м |