Труба профільна 150*100*4,0 г/к некондиція 3 кат. (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 545,30 грн. за 1 м
Ціна: 36 397,01 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 150 мм |
| B | 100 мм |
| S | 4.00 мм |
| Довжина | 1-6 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 3пс |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 15.34 кг |