Труба профільна 70*70*3,0 г/к некондиція 3 кат. (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 211,40 грн. за 1 м
Ціна: 34 151,86 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 70 мм |
| B | 70 мм |
| S | 3.00 мм |
| Довжина | 2 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 3пс |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 6.19 кг |