Труба профільна 80*60*2,0 г/к некондиція 1 кат. (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 182,75 грн. за 1 м
Ціна: 43 346,78 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 80 мм |
| B | 60 мм |
| S | 2.00 мм |
| Довжина | 1-6 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 2пс |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 4.22 кг |