Труба профільна 40*30*1,8 г/к некондиція (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 88,88 грн. за 1 м
Ціна: 48 488,81 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 40 мм |
| B | 30 мм |
| S | 1,8 мм |
| Довжина | ндл м |
| Марка сталі | 3пс |
| Стан | Іржава |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 1.83 кг/м |