Труба профільна 20*10*0,8 х/к некондиція (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 16,20 грн. за 1 м
Ціна: 46 551,72 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 20 мм |
| B | 10 мм |
| S | 0,8 мм |
| Довжина | ндл м |
| Марка сталі | 0,8 кп |
| Некондиція | Іржава, крива |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 0.35 кг/м |