Труба профільна 150*100*3,7 г/к
Групи
Ціни
Ціна: 736,00 грн. за 1 м
Ціна: 52 919,18 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 150 мм |
| B | 100 мм |
| S | 3,7 мм |
| Довжина | 12 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 3пс |
| Стандарт виготовлення | ДСТУ 8940:2019 |
| Теоретична вага | 14.17 кг/м |