Труба профільна 60*60*4,0 г/к іржава (кількість обмежена) ········> Уцінка
Групи
Ціни
Ціна: 233,10 грн. за 1 м
Ціна: 34 188,92 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 60 мм |
| S | 4,0 мм |
| Довжина | ндл м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 3пс |
| Стан | Некондиція (іржава) |
| Стандарт виготовлення | ДСТУ 8940:2019 |
| Теоретична вага | 6.85 кг/м |