Труба профільна 80*40*1,2(1,1) х/к
Групи
Ціни
Ціна: 118,00 грн. за 1 м
Ціна: 58 473,73 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 80 мм |
| B | 40 мм |
| S | 1,1 мм |
| Довжина | 6 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 08кп |
| Стандарт виготовлення | ГОСТ 8645-68 |
| Теоретична вага | 2.03 кг/м |