Труба профільна 35*35*2,0(1,8) г/к
Групи
Ціни
Ціна: 100,00 грн. за 1 м
Ціна: 54 564,31 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 35 мм |
| B | 35 мм |
| S | 1,8 мм |
| Довжина | 6 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | S235JRN |
| Стандарт виготовлення | ДСТУ 8940:2019 |
| Теоретична вага | 1.97 кг/м |