Труба профільна 100*50*3,0 г/к некондиція (кількість обмежена)
Групи
Ціни
Ціна: 305,04 грн. за 1 м
Ціна: 45 794,92 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 100 мм |
| B | 50 мм |
| S | 3,0 мм |
| Довжина | ндл м |
| Марка сталі | 3пс |
| Стан | Іржава |
| Стандарт виготовлення | - |
| Теоретична вага | 6.66 кг/м |