Труба профільна 30*20*0,8 х/к
Групи
Ціни
Ціна: 37,10 грн. за 1 м
Ціна: 61 905,54 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 30 мм |
| B | 20 мм |
| S | 0,8 мм |
| Довжина | 6 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 08кп |
| Стандарт виготовлення | ГОСТ 8645-68 |
| Теоретична вага | 0.62 кг/м |