Кутик 100*8,0 імпорт некондиція
Групи
Ціни
Ціна: 357,75 грн. за 1 м
Ціна: 29 323,77 грн. за 1 т
Характеристики
| A | 100 мм |
| T | 8 мм |
| Довжина | 2 м |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка сталі | 3пс |
| Стан | Некондиція (іржавий) |
| Стандарт виготовлення | ДСТУ 4484:2005 |
| Теоретична вага | 11.9700 кг/м |