Талреп М10*125 (гак-кільце)
Групи
Ціни
Ціна: 79,70 грн. за 1 шт
Характеристики
| A | 14 мм |
| D | M10 мм |
| L | 125 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Теоретична вага | 0.29 кг/м |
| Тип захватів | Гак-кільце |
Ціна: 79,70 грн. за 1 шт
| A | 14 мм |
| D | M10 мм |
| L | 125 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Теоретична вага | 0.29 кг/м |
| Тип захватів | Гак-кільце |
Завантаження
ℹ️Якщо сайт не завантажується, спробуйте оновити ваш браузер або використати інший.