Двотавр 18 ІРЕ
Групи
Ціни
Ціна: 815,00 грн. за 1 м
Ціна: 43 351,06 грн. за 1 т
Характеристики
| B | 91 мм |
| H | 180 мм |
| S | 5,3 мм |
| T | 8 мм |
| Довжина | 12 м |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Стандарт виготовлення | EN 10204:2004 |
| Теоретична вага | 18.8 кг/м |