Двотавр 40 IPE
Групи
Ціни
Ціна: 3 682,00 грн. за 1 м
Ціна: 55 535,46 грн. за 1 т
Характеристики
| B | 190 мм |
| S | 10,5 мм |
| T | 16,5 мм |
| Довжина | 12 м |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Н | 400.0 |
| Стандарт виготовлення | EN 10204:2004 |
| Теоретична вага | 65.1000 кг/м |